Natec Keyboard, Herring Glow, US, Backlit, Wired, White | Natec
- TootjadNatec
- Mudel: NKL-2342
- Saadavus: 5
-
20€
Natec Keyboard, Herring Glow, US, Backlit, Wired, White | Natec
| All | |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 346 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Natec |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: natec keyboard, herring glow, us, backlit, wired, white natec, nkl-2342, natec, klaviatuurid

